Kariéra

avatar

UPRATOVAČKA

Miesto práce: Trenčín, príp. blízke okolie
Pracovná náplň: upratovanie spoločných priestorov bytových domov, ako aj bytov
Termín nástupu: ihneď
Platové podmienky: 550€ + dochádzkový bonus
Druh pracovného pomeru: dohoda/plný uväzok
Schopnosti: vodičský preukaz typu B – podmienkou

Aktualizácia 27.7.2018

avatar

ODBORNÝ TECHNIK

Druh pracovného pomeru: plný uväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- €
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Vykonáva technické prehliadky bytových domov, na základe
ktorých vypracováva návrh plánu opráv bytového domu,
Pri rekonštrukcii a obnove v bytových domoch
– zabezpečuje a vyhodnocuje cenové ponuky
– zabezpečuje potrebnú technickú dokumentáciu
– pripomienkuje zmluvy o dielo
– odovzdáva a preberá stavenisko
– priebežne kontroluje výkon prác dodávateľov a činnosť
stavebného dozoru
– preberá vykonané práce od dodávateľa
– zabezpečuje kontakt so zástupcom bytového domu,
Spracováva a vedie agendu odborných prehliadok a odborných
skúšok vyhradených technických zariadení (elektrické,
bleskozvodné, plynové, zdvíhacie)
– vybavuje reklamácie,
– pri riešení likvidácii škôd z poistných zmlúv zabezpečuje
technickú dokumentáciu,
Vyberá projektantov pre spracovanie projektovej dokumentácie,
Zabezpečuje všetky doklady pre zabezpečenie územného rozhodnutia, stavebného povolenia, ohlásenia drobnej stavby.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
stavebné, technické
Vodičský preukaz: B
Počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
– znalosť o obore
– komunikatívnosť
– flexibilita