Kariéra

UPRATOVAČKA

Miesto práce: Trenčín, príp. blízke okolie
Pracovná náplň: upratovanie spoločných priestorov bytových domov, ako aj bytov
Termín nástupu: ihneď
Platové podmienky: 550€ + dochádzkový bonus
Druh pracovného pomeru: dohoda/plný uväzok
Schopnosti: vodičský preukaz typu B – podmienkou

Aktualizácia 10.5.2019

Technik pre výmenu určených meradiel a rozpočítavania tepla

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– príjem a spracovanie požiadaviek zákazníkov
– vypracovanie cenovej ponuky zákazky
– komunikácia so zákazníkom o obchodných a technických podmienkach, zabezpečenie zmluvy o dielo resp. objednávky
– spolupráca s technikmi montáže a ekonomickým úsekom

Základná zložka mzdy (brutto)
700,- € brutto/mesiac počas skúšobnej doby,
800,- € brutto/mesiac po skúšobnej dobe
Zamestnanecké výhody, benefity
– zázemie modernej, stabilnej a progresívnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
– kvalitné vstupné zaškolenie
– za predpokladu veľmi dobrých výsledkov možnosť získania čoraz väčších kompetencií
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou, technický odbor
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie v odbore
technické, stavebné
Ostatné znalosti
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
AutoCAD – základné
Vodičský preukaz
B – podmienkou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
– technické myslenie
– dobré komunikačné zručnosti
– pozícia je vhodná aj pre absolventa, avšak za predpokladu preukázateľných výsledkov aj z pracovnej oblasti
– chuť napredovať a preberať čoraz viac kompetencií

Kontakt:
TTI-Energo, spol.s.r.o.
Krátka 7648, 911 01 Trenčín,
www.tti.sk
0908 717 970
tti@tti.sk

Aktualizácia 17.10.2019